O firmie

Manufaktura HERSZTEK to miejsce realizacji ceramicznych marzeń. To pracownia, która łączy w sobie pasję, doświadczenie ceramiczne oraz wrażliwość artystyczną. Znajduje się w małej wsi, w wyjątkowym regionie Polski - na Żuławach, które łączą w sobie nostalgię, tradycję oraz piękno przyrody. Jest miejscem, gdzie powstaje polskie rękodzieło, bowiem zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem autorskich kafli ceramicznych.

 

Wyjątkowość naszych kafli polega na tym, że są wytwarzane ręcznie z wielką dokładnością i pietyzmem. Te unikatowe kafle wykonane w kilku seriach są ucieczką od masowej produkcji, podkreślają indywidualizm właścicieli, a przede wszystkim same w sobie są małymi dziełami sztuki przez co dodają wnętrzu oryginalności.

 

Nasze kafle mają duszę, gdyż na każdym z nich odciśnięta jest praca ludzkich rąk. Ze względu na ręczny proces ich powstawania nie ma dwóch identycznych płytek. Nie są one idealnie równe, możliwe są nieznaczne różnice w kolorach, wymiarach, grubości, minimalne krzywizny i drobne niedoskonałości. Na tym jednak polega urok kafli, które są dziełem ludzkich rąk. Te cechy wyróżniają je na tle kafli przemysłowych i są ich wielkim atutem. Harysy, czyli drobne spękania, które powstają na szkliwie podkreślają ich wyjątkowość i oryginalność, dodają charakteru.

 

Kafle HERSZTEK to przede wszystkim dekory, kafle ścienne, podłogowe oraz kominkowe. Doskonale odnajdują się w każdym wnętrzu, zarówno tym klasycznym, jak i nowoczesnym.

 

Naszym celem jest tworzyć wspaniałe kafle dla Was, a także realizować Wasze indywidualne projekty. Jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne rozwiązania, stale poszerzamy asortyment, aby wyróżnić się na tle innych malarskością projektów oraz różnorodnością form i wzorów. Dbamy również o wysoką jakość naszych kafli. Skupiamy się na zadowoleniu klienta, dlatego w trakcie procesu powstawania kafli ściśle współpracujemy z Wami, aby w pełni Was usatysfakcjonować, spełnić Wasze oczekiwania.

 

Pamiętajcie kafle wcale nie muszą być nudne!

Nasze kafle odmienią Wasze wnętrza!

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

 

Manufaktura HERSZTEK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl