HERSZTEK

Marka H E R S Z T E K to manufaktura ceramiczna, studio projektowe oraz przestrzeń kreatywna dla Was :).

m a n u f a k t u r a     to przed wszystkim miejsce realizacji ceramicznych marzeń. To pracownia, która łączy w sobie pasję, doświadczenie ceramiczne oraz wrażliwość artystyczną. Znajduje się w małej wsi, w wyjątkowym regionie Polski - na Żuławach, które łączą w sobie nostalgię, tradycję oraz piękno przyrody. Jest miejscem, gdzie powstaje polskie rękodzieło, bowiem zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem autorskich kafli ceramicznych.

Wyjątkowość naszych kafli polega na tym, że są wytwarzane ręcznie z wielką dokładnością i pietyzmem. Te unikatowe kafle wykonane w kilku seriach są ucieczką od masowej produkcji, podkreślają indywidualizm właścicieli, a przede wszystkim same w sobie są małymi dziełami sztuki przez co dodają wnętrzu oryginalności.

Nasze kafle mają duszę, gdyż na każdym z nich odciśnięta jest praca ludzkich rąk. Ze względu na ręczny proces ich powstawania nie ma dwóch identycznych płytek. Nie są one idealnie równe, możliwe są nieznaczne różnice w kolorach, wymiarach, grubości, minimalne krzywizny i drobne niedoskonałości. Na tym jednak polega urok kafli, które są dziełem ludzkich rąk. Te cechy wyróżniają je na tle kafli przemysłowych i są ich wielkim atutem. Harysy, czyli drobne spękania, które powstają na szkliwie podkreślają ich wyjątkowość i oryginalność, dodają charakteru.

Kafle HERSZTEK to przede wszystkim dekory, kafle ścienne, podłogowe oraz kominkowe. Doskonale odnajdują się w każdym wnętrzu, zarówno tym klasycznym, jak i nowoczesnym.

Naszym celem jest tworzyć wspaniałe kafle dla Was, a także realizować Wasze indywidualne projekty. Jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne rozwiązania, stale poszerzamy asortyment, aby wyróżnić się na tle innych malarskością projektów oraz różnorodnością form i wzorów. Dbamy również o wysoką jakość naszych kafli. Skupiamy się na zadowoleniu klienta, dlatego w trakcie procesu powstawania kafli ściśle współpracujemy z Wami, aby w pełni Was usatysfakcjonować, spełnić Wasze oczekiwania.

Pamiętajcie kafle wcale nie muszą być nudne! Nasze kafle odmienią Wasze wnętrza!

 

s t u d i o    p r o j e k t o w e     jest dla Was wsparciem, jeśli potrzebujecie pomocy w zaprojektowaniu wnętrza. Z przyjemnością pomożemy Wam zrealizować Wasze najskrytsze, najdziksze i szalone pomysły :). Jeśli nie potraficie sobie zwizualizować jak nasze płytki będą wyglądały w Waszym wnętrzu, możemy pomóc!

 

p r z e s t r z e ń   k r e a t y w n a   w naszej manufakturze jest odpowiedzią na Wasze potrzeby twórczego spędzenia czasu w duchu slow. Jeśli chcecie polepić z gliny z bliskim, znajomymi, rodziną to otwieramy naszą przestrzeń dla Was. Możecie wpaść i kreatywnie spędzić czas w otoczeniu pięknej przyrody Żuław. Podumać, podelektować się atmosferą, a także stworzyć swoje własne prace ceramiczne, kafle czy prezent dla bliskich. Służymy wsparciem, rozmową oraz udostępniamy Wam narzędzia w manufakturze. Prosimy dajcie znać wcześniej, gdyż manufaktura jako przestrzeń kreatywna działa na zasadzie rezerwacji. Koszt wizyty zależy od ilości spędzonych godzin w manufakturze oraz materiałów (glina, szkliwo) potrzebnych do realizacji Waszych prac. Startujemy od 50 zł za 2h od osoby, w tym udostępniamy 1 kg gliny, narzędzia oraz wypał stworzonej pracy.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

H E R S Z T E K

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl